Laserová operace očí

Laserová operace očí je zákrokem vhodným pro každého, kdo se neobejde bez brýlí nebo kontaktních čoček a přitom mu vadí při běžných činnostech nebo sportu. Nejvhodnějším kandidátem na operaci očí laserem je osoba starší osmnácti let s již ustálenou dioptrickou vadou.

O tom, zda je pro konkrétního klienta laserová operace očí vhodná, rozhoduje lékař podle výsledku důkladného předoperačního vyšetření.

Laserová operace očí je ambulantním zákrokem, jeho průběh je bezbolestný díky použití anestetických očních kapek. Celá operace trvá pouze několik minut, samotný zákrok laserem pak pár desítek vteřin. Laserovou operaci očí lze podstoupit na obou očích najednou.

Na oční klinice Neovize se laserové operace očí provádí několika metodami.

Cenově nejdostupnější je metoda LASIK. Tato metoda se vyznačuje velmi příznivou cenou za laserový zákrok, nevýhodou ovšem je omezení následné péče a nadstandardních služeb. V ceně této metody také není zahrnuta doživotní záruka, kterou však lze přikoupit.

Na rozdíl od výše uvedené metody zahrnuje LASIK PLUS dokonalejší analýzu stavu oka, doživotní záruku na tento zákrok (při splnění podmínek) a 4 pooperační kontroly v průběhu roku následujícího po zákroku zdarma.

ReLEx SMILE je nejnovější metodou v laserové chirurgii oka. Celý zákrok je prováděn pouze femtosekundovým laserem. Tato metoda zahrnuje stejnou nadstandardní péči jako LASIK PLUS.

Podstoupí-li klient korekci dioptrií metodou LASIK PLUS nebo ReLEx SMILE, poskytneme mu zdarma doživotní záruku. Pokud nastane v průběhu času nutnost dioptrie znovu korigovat, bude při dodržení podmínek doživotní záruky další laserový zákrok zdarma.